Detský DUATLON

Areál športového klubu Veľké Zálužie

Sobota 20.5.2023

Pre nadšencov cyklistiky a behu pripravujeme podujatie, ktoré sa v našej obci ešte nekonalo. Duatlon vo Veľkom Záluží sa bude skladať z behu, cyklistického okruh v rámci areálu a pretek končí opäť behom. Víťazom sa stáva pretekár s najrýchlejším časom. Disciplíny sa absolvujú naraz v nasledovnom poradí:

  • BEH – bežecký okruh po obvode futbalového ihriska – 300 m
  • CYKLISTIKA – cyklistický okruh v rámci areálu ŠK a na pumptracku – 600m
  • BEH – bežecký okruh po obvode futbalového ihriska – 300 m

Pripravujeme prevažne detské kategórie, pre MŠ a ZŠ, taktiež vytvoríme aj kategóriu pre dospelých. Najmenší budú mať okruhy skrátené. Niektoré kategórie starších žiakov a dospelý môžu mať rôzne objemy tz. napríklad beh 3 kolá, a cyklistický okruh 6 kôl a následne beh znova 3 kolá pričom za počet kôl je zodpovedný pretekár.

Deti budú ocenené účastníckou medailou v cieli a prví traja v každej kategórií budú ocenení vecnými cenami pri vyhlasovaní výsledkov.

Link na Online registráciu, propozície aj ďalšie informácie zverejníme v tejto podstránke najneskôr do 30.3.2023. Prihlásenie na mieste umožníme iba v prípade nenaplnenia limitu.

*na absolvovanie preteku postačuje akýkoľvek bicykel s funkčnými brzdami, je nutná prilba, pevná obuv a doprovod rodiča alebo zákonného zástupcu.

 

Chcete sa stať partnerom tohto podujatia ? Kontaktujte nás !

Približná trasa pre bežecký a cyklistický okruh

  • Predpokladaný začiatok podujatia 9.00
  • Predpokladané ukončenie podujatia 14:00

Čo je to DUATLON ? Priblížia Vám to nasledujúce videá

Do preteku zostáva

2023/05/20 09:00:00

Partneri podujatí CTVZ v minulých podujatiach